Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Kupione u nas towary możesz zwrócić w ciągu 14 dni

Kupując w naszym outlecie nie musisz się martwić o to, że towar nie spełni Twoich oczekiwań. Większość internetowych outletów z używaną elektroniką nie oferuje możliwości bezproblemowego zwrotu bez podania przyczyny. Zakup produktu poekspozycyjnego lub używanego wydaje się w związku z tym ryzykowny? U nas jest inaczej. Wszystkie dostępne w naszej ofercie towary, niezależnie od stanu i kategorii, jeśli tylko wyraźnie nie zaznaczono inaczej w opisie, można zwrócić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru. Również towary określone jako używane.

Jeśli więc z jakiegokolwiek powodu produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo zwrócić go nam, a my oddamy Ci pieniądze. Niezależnie od tego czy zakupiłeś u nas produkt nowy czy używany.

Zwracany produkt możesz dostarczyć osobiście do naszego magazynu w Hrubieszowie lub odesłać go firmą kurierską, pocztową lub spedycyjną. W przypadku zwrotu ponosisz jedynie koszt odesłania produktu do nas. My zwracamy Ci całą wpłaconą kwotę (za produkt i wysyłkę do Ciebie) gdy tylko produkt wróci do nas i zostanie sprawdzony.


Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

Dowiedz się więcej na temat prawa do odstąpienia od umowy --> TUTAJ.

pixel