Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Witamy w Musicdiscount.pl!

Sprzedajemy sprawdzone i wyselekcjonowane produkty outletowe. Oświetlenie eventowe i dyskotekowe, nagłośnienie estradowe i imprezowe, a także wytwornice efektowe (dymu, baniek, śniegu).

Czym są produkty outletowe?

To produkty, które są nowe (nieużywane) bądź prawie nowe (krótko używane, testowane), ale jako nowe nie mogą zostać zgodnie z prawem sprzedane. Produkty pochodzą z ekspozycji sklepów stacjonarnych oraz ze zwrotów dokonanych przez klientów, przede wszystkim sklepów internetowych w Niemczech, Francji, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Danii, Szwajcarii i Austrii. Produkty takie określane zostają przez producenta jako B-Stock. A-Stock to produkty nowe, natomiast B-Stock to produkty, które wymagającemu klientowi z krajów Europy Zachodniej nie mogą zostać sprzedane jakie nowe. Jako autoryzowany partner producenta, nasza firma uruchomiła jedyny w Polsce serwis sprzętu kilkunastu marek sprzętu (w tym Beamz, Skytec, Skytronic, Vonyx, Vexus, Power Dynamics, Fenton, Max), który zajmuje się sprawdzaniem sprzętu typu B-Stock. Bardzo korzystna umowa z producentem pozwala nam kupować sprzęt w bardzo dobrych cenach. Sprzęt ten jest przewożony do naszego magazynu w Hrubieszowie, a tu nasz serwis dokładnie go sprawdza i dokonuje ewentualnych wymian części bądź napraw, jeśli takie są niezbędne. Jako autoryzowany partner producenta, stosujemy oryginalne części w przypadku konieczności ich wymiany.
Sprzęt, który do nas przyjeżdża, klasyfikowany jest wedle określonych kryteriów do jednej z trzech grup, oznaczonych literami od A, B, C. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie zostały tak właśnie sklasyfikowane. Jeśli chcesz sprawdzić do jakiej grupy należy dany produkt, sprawdź literę kończącą kod produktu. Produkt o kodzie 123.456.B należy do grupy B, natomiast produkt 987.654.A należy do grupy A. Charakterystykę poszczególnych grup możesz przeczytać poniżej:

GRUPA A
Produkt pochodzący ze zwrotu lub ekspozycji. Może posiadać delikatne otarcia lub rysy na obudowie. Produkt sprawny technicznie i w 100% kompletny. Posiadający wszystkie niezbędne akcesoria, które zapewnia producent. Najczęściej zapakowany w oryginalny karton, który może nie być w stanie idealnym (w przypadku zwrotu nieużywanego towaru przez klienta karton zewnętrzny często brudzi się lub przyciera podczas transportu). Może nie posiadać dodatkowej folii zabezpieczającej wewnątrz opakowania. Produkt został wyjęty z opakowania i uruchomiony w celu sprawdzenia stanu technicznego i działania przez autoryzowany serwis producenta.

GRUPA B
Produkt używany, pochodzący ze zwrotu lub ekspozycji. Posiada widoczne otarcia i rysy na obudowie. Zapakowany w oryginalny karton lub opakowanie zastępcze. Może brakować folii zabezpieczającej w kartonie. Produkt został wyjęty z opakowania i uruchomiony w celu sprawdzenia stanu technicznego i działania przez nasz serwis. Trafił do tej kategorii ponieważ jego stan wizualny różni się od produktu nowego. Mimo to produkt jest w pełni funkcjonalny, przetestowany i sprawny. Idealnie sprawdzi się w boju, ale na urodzinowy prezent może się nie nadać. Posiada mankamenty natury wizualnej, estetycznej, a to sprawia, że produkty z tej kategorii oferujemy w najniższych cenach.

GRUPA C

Produkty w tej grupie posiadają dokładny opis stanu zawarty w opisie produktu. Do tej kategorii zaliczamy produkty, które posiadają np. jakąś dużą skazę wizualną, nie są kompletne (np. brak pilota) lub posiadają inną cechę, która nie pozwala zakwalifikować ich ani do klasy A, ani B.

Jako, że jesteśmy jedynym w Polsce outletem sound&light oferującym wymienione wyżej marki w oparciu o autoryzację producenta, oferujemy nie tylko bardzo atrakcyjne ceny, ale i wysoki poziom obsługi posprzedażowej. Sprzęt sprawdzany jest przez jeden z najnowocześniejszych serwisów w kraju, dzięki czemu oferujemy na produkty wszystkich kategorii (od A, B, C) roczną, profesjonalną gwarancję. Ponadto dajemy Ci możliwość zwrotu bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia, czyli objęty jesteś dokładnie taką samą ochroną jak gdybyś kupował towar nowy.

Liczymy, że będziesz zadowolony z zakupu u nas i że nie tylko niejednokrotnie jeszcze do nas wrócisz, ale też polecisz nas swoim znajomym. Tym bardziej zależy nam na Twoim zadowoleniu. Zapraszamy do zakupów!
W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. 
Nasza infolinia pod numerem 846351099 jest czynna codziennie od 8:00 do 16:00.
pixel